Prohlídka farmy

Komentovaná prohlídka, osobní kontakt se zvířaty, odborné přednášky o chovu 

Návštěva farmy může být zajímavým cílem vašeho turistického či rodinného výletu. Dozvíte se zajímavosti o zvířatech, která tu bydlí, uvidíte ukázky práce s nimi, je možný osobní kontakt se všemi zvířaty i focení, v sezoně můžete ochutnat kozí mléko a další čerstvé produkty z farmy.

Návštěva oslíka Pedra a osličky Elišky je vhodná zvláště pro děti, na větším oslíkovi se mohou svézt v areálu farmy, malou osličku mohou vzít na vycházku po okolí nebo s ní projít překážkovou dráhu, je možné podílet se na "oslí hygieně" (hřebelcování, čištění kopyt) a dozvědět se mnoho informací o chovu oslů a o jejich povaze.

Nabízím odborné semináře o chovu koz a oslů, sdělím vám cenné poznatky a praktické informace ze své více než 20leté každodenní praxe. Vhodné pro začínající chovatele i pro zvídavé laiky. 

Finanční odměna za předem domluvený program závisí na počtu klientů, délce trvání návštěvy farmy a náročnosti výkladu a  je výsledkem oboustranné dohody (tak, aby si návštěvu farmy mohly dovolit i neziskové organizace či sociálně a ekonomicky znevýhodněné rodiny).  Je možné farmu podpořit zakoupením rodinného poukazu v ceně 500 Kč (exkurze a interaktivní program s oslíky) nebo objednáním odborného semináře pro skupinu v ceně 1500 Kč.